Фестиваль PROSTO ROCK 2012 на официальном сайте города Одесса

Фестиваль PROSTO ROCK 2012 на официальном сайте города Одесса

 Как мы уже сообщали ранее фестиваль PROSTO ROCK 2012 нежданно-негаданно получил друзей в лице бренда “Nemiroff” и будет проходить при поддержке Одесского Городского Головы – в связи с чем билеты в сектора подешевели за меньше чем месяц до начала самого фестиваля, когда уже достаточно много людей уже купили билеты на фестиваль. Причина столь позднего подключения партнеров в организации фестиваля пока неизвестна, возможно в скором будущем подробнее об этом расскажут организаторы фестиваля. Но сегодня речь о другом, на официальном сайте города Одесса появилось распоряжение №545-01 Городского головы  о проведении фестиваля “ПРОСТО РОК 2012″.

Полный текст распоряжения (укр.):

Розпорядження
Одеського міського голови
№545-01р від 05.06.2012р.
Про проведення фестивалю «Просто рок 2012»

Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою організації культурного дозвілля молоді, у зв’язку зі зверненням ТОВ компанія «Альфа»:

1. Провести фестиваль «Просто рок 2012» 12 червня 2012 року на стадіоні «Чорноморець» в Центральному парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка.

2. Час проведення:
- початок – 18.00;
- закінчення – 24.00.

3. Орієнтовна кількість учасників – до 10 000 осіб.

4. Відповідальний за проведення заходу – директор ТОВ компанія «Альфа» Прощенко Володимир Євгенович.

5. ТОВ компанія «Альфа» шляхом укладання угод із уповноваженими організаціями забезпечити:
5.1. Охорону громадського порядку під час проведення фестивалю (ОМУ ГУМВС України в Одеській області).
5.2. Супроводження учасників фестивалю (згідно з поданими заявками), узгодження системи перепустки VIP-персон, розміщення міжміських автобусів та технічного транспорту по вул. Приморській під час підготовки та проведення фестивалю (відділ ДАІ ОМУ ГУМВС України в Одеській області).

6. Управлінню культури та туризму Одеської міської ради, Приморській районній адміністрації Одеської міської ради надати методичну підтримку ТОВ компанія «Альфа» у проведенні фестивалю.

7. ГУМНС України в Одеській області забезпечити чергування пожежної машини під час проведення фестивалю.

8. Департаменту оборонної роботи, цивільної оборони, взаємодії з правоохоронними органами та МНС Одеської міської ради спільно з КУ «Міська служба оперативного реагування на надзвичайні ситуації» забезпечити чергування аварійно-рятувальної зміни під час проведення фестивалю.

9. Управлінню розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів Одеської міської ради, управлінню екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради спільно з КП «Парки Одеси» надати сприяння ТОВ компанія «Альфа» в організації роздрібної торгівлі під час проведення фестивалю на території Центрального парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка.

10. Управлінню охорони здоров’я Одеської міської ради забезпечити роботу фахівців та машини «швидкої допомоги» під час проведення фестивалю.

11. Департаменту міського господарства Одеської міської ради забезпечити встановлення біотуалетів і додаткових урн для сміття та спільно з КП «Міські дороги», КП «Міськзелентрест», КП «Парки Одеси» забезпечити належний санітарний стан території, прилеглої до стадіону «Чорноморець».

12. Департаменту інформації та зв’язків з громадськістю Одеської міської ради здійснити інформаційну підтримку та висвітлення проведення фестивалю в засобах масової інформації.

13. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Павлову О.О.

О. Костусєв

Поделиться этой ПРОСТО РОК информацией в социальных сетях:

Добавить комментарий1 × = 3